Khung cảm biến cảm ứng SMI-SE/500/2100/1500/500 EMG
Price: Contact
Brand: EMG
Category: Thiết bị tự động hóa
Supplier: ANS Vietnam
Origin: 100% Germany Origin
Ứng dụng sản phẩm: Automotive
EMG Vietnam,Khung cảm biến cảm ứng SMI-SE/500/2100/1500/500 EMG
Sensor family SMI
Application:
Strip centre measuring system for operation at normal ambient temperatures
Design:
Sensor types:
SMI-SE / 150 Accuracy +/- 2 mm; max. change in width 300 mm
SMI-SE / 300 Accuracy +/- 2 mm; max. change in width 600 mm
SMI-SE / 500 Accuracy +/- 3 mm; max. change in width 1000 mm
SMI-SE / 750 Accuracy +/- 3 mm; max. change in width 1500 mm
SMI-SE / 900 Accuracy +/- 5 mm; max. change in width 1800 mm
100% Germany Origin |